Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 0 godzin
Wysyłka od: 17.99 PLN

Cool Girl

ODOPOWIEDNIK CAROLINA HERRERA GOOD GIRL

Woda perfumowana Cool Girl Velvet Fatale Colectros Edition edp 85ml

Sama wiesz najlepiej, kiedy jest najlepsza pora na obcasy i seksowny strój, a kiedy na baleriny i sukienkę z falbankami. Woda perfumowana Cood Girl zawsze podkreśli twoją kobiecą stronę. Tę, którą zechcesz. Tę, która akurat cię wyraża.

orientalny kwiatowy zapach na każdy dzień

wyraża dualizm charakteru kobiety

wyjątkowy flakon w kształcie damskiej szpilki

Skład zapachu

Już od wstępnych nut zapachu nie oprzesz się nowemu uzależnieniu. Sprawią to migdały, które w kompozycji zapachowej pojawiają się na samym początku. Następnie na pierwszy plan zdecydowanie i śmiało wysuwają się akordy tuberozy, które dodają zapachowi głębi i stanowią kuszący akcent. Doskonałe zmysłowe przeżycie zapewni rozgrzewająca fasola tonka i esencja kakao.

Historia zapachu

Cood Girl odzwierciedla dwoistość natury kobiety. Jej odwagę i dziewczęcy urok. Powabną elegancję i tajemnicę. Po prostu nowoczesną, pewną siebie kobietę, której istotę wyrażają przeciwieństwa.

Wyjątkowość zapachu Cood Girl podkreśla też niepowtarzalny flakon. Czarna szpilka na ultra wysokim obcasie dopełnia charakteru tej wody perfumowanej. Historię dziewczyny deklarującej odważnie: „It’s so cool to be bad“ przedstawia modelka Karlie Kloss.

Głowa

migdały

Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.

Serce

tuberoza, jaśmin

Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.

Podstawa

kakao, fasola tonka

Grupy zapachów

orientalne, kwiatowe

Szablony produktu

  • EAN: 

    6937372281239

  • Pojemność opakowania: 

    85

  • Stan: 

    Nowy