Wczytuję dane...
O sklepie

Irydio zostało założone w 2020 przez grupę znajomych, których wspólna pasja do perfum zajmowała większość czasu podczas spotkań towarzyskich. Wszyscy posiadali doświadczenie związane z perfumami od produkcji po przez transport, aż po dostawę do klienta.

Podczas wigilijnego spotkania postanowiliśmy założyć własną firmę, która będzie konkurencyjna pod względem ceny oraz jakości sprzedawanych produktów. Której dostawa będzie najbardziej bezpieczna oraz najszybsza, gdzie każda reklamacja klienta będzie mogła zostać pozytywnie rozpatrzona, gdzie klient będzie mógł poczuć się (mimo dystansu ekranu komputera czy telefonu) zaopiekowany i będzie do nas wracał za każdym razem kiedy pomyśli o zakupie nowych perfum.

Jako firma oferujemy szeroki wachlarz perfum, które są odpowiednikami zapachów znanych producentów. Każdy nasz produkt jest dostarczany do klienta ofoliowany, w oryginalnym opakowaniu. Jesteśmy jedyną w Polsce perfumerią, która pokazuje zdjęcia swoich produktów nie poddane obróbce w programach do edycji zdjęć, klient dokładnie wie czego może się spodziewać i jaki produkt dokładnie otrzyma!

Nasze perfumy znajdują się w magazynie, którego wilgoć oraz temperatura są regulowane przez system klimatyzacyjny i odprowadzania wilgoci, tak aby perfumy nie traciły na jakości, a klient dostał ten sam wysokiej jakości produkt niezależnie od pory roku!

Wszystkie perfumy są zabezpieczane folią bąbelkową, dodatkowo pakowane są w kartony 3 lub 5-warstwowe, w zależności od podatności danego rodzaju perfum na uderzenia, poszczególne z nich mogą być także owijane folią stretch! Żadna z perfumerii operująca na polskim rynku nie zabezpiecza w tak dokładny sposób swoich produktów!