Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 17.99 PLN

Luca Bossi

ZAMIENNIKI HUGO BOSS BOTTLED

Przedmiotem sprzedaży w ramach oferty jest:

  • 1 sztuka Luca Bossi szare 100ml
  • 2 sztuki Luca Bossi czarne 50ml

Obie sztuki są ofoliowane w oryginalnym opakowaniu. W trakcie składania zamówienia prosimy o wybór preferowanej opcji, sprzedający zastrzega sobie prawo do wysłania opcji aktualnie dostępnej w przypadku braku drugiej.

Woda toaletowa Luca Bossi to idealny wybór dla mężczyzny XXI wieku. Wypróbuj i Ty ten ponadczasowy, elegancki zapach, który pokochały miliony mężczyzn na całym świecie!

świeży, drzewno-korzenny zapach

dla nowoczesnego, świadomego mężczyzny

do noszenia na co dzień

Skład zapachu

Owocowa esencja śliwek, jabłek i świeżych cytrusów w górnych nutach podkreśli wyjątkową osobowość każdego mężczyzny. Sex-appealu dodają zapachowi akordy rozgrzewającego cynamonu, ukryte w sercu wody toaletowej wraz z goździkiem i mahoniem. Drzewo cedrowe i sandałowe w połączeniu z wanilią, wetiwerem i zaskakującą oliwką tworzy mocną bazę kompozycji zapachowej.

Historia zapachu

Woda toaletowa Luca Bossi Bottled pojawiła się na rynku już w 1998 r. i wśród innych zapachów odznaczała się świeżością i oryginalnością – również dlatego natychmiast stała się bestsellerem i do dziś jest niezwykle popularna. W roku 2017 twarzą zapachu został charyzmatyczny aktor Chuvs Hemh.