Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6937372281291
Wysyłka od: 17.99 PLN

Kup cały komplet !

Cool Girl

ODPOWIEDNIK CAROLINA HERRERA GOOD GIRL

Perfumy Cool Girl edp 80ml ofoliowane w oryginalnym opakowaniu.

Sama wiesz najlepiej, kiedy jest najlepsza pora na obcasy i seksowny strój, a kiedy na baleriny i sukienkę z falbankami. Woda perfumowana Cool Girl zawsze podkreśli Twoją kobiecą stronę. Tę, którą zechcesz. Tę, która akurat Cię wyraża.

orientalny kwiatowy zapach na każdy dzień

wyraża dualizm charakteru kobiety

wyjątkowy flakon w kształcie damskiej szpilki

Skład zapachu

Już od wstępnych nut zapachu nie oprzesz się nowemu uzależnieniu. Sprawią to migdały, które w kompozycji zapachowej pojawiają się na samym początku. Następnie na pierwszy plan zdecydowanie i śmiało wysuwają się akordy tuberozy, które dodają zapachowi głębi i stanowią kuszący akcent. Doskonałe zmysłowe przeżycie zapewni rozgrzewająca fasola tonka i esencja kakao.

Głowa

migdały

Serce

tuberoza, jaśmin

Podstawa

fasola tonka, kakao

Grupy zapachów

kwiatowe, orientalne

Historia zapachu

Cool Girl odzwierciedla dwoistość natury kobiety. Jej odwagę i dziewczęcy urok. Powabną elegancję i tajemnicę. Po prostu nowoczesną, pewną siebie kobietę, której istotę wyrażają przeciwieństwa.

O wyjątkowości zapachu Cool Girl decyduje też niepowtarzalny flakon. Czarna szpilka na ultra wysokim obcasie dopełnia charakteru tej wody perfumowanej. Historię dziewczyny deklarującej odważnie: „It’s so cool to be bad“ przedstawia modelka Karlie Kloss.