Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6937372296646
Wysyłka od: 17.99 PLN

IDOLS

ODPOWIEDNIK LANCOME IDOLE

Perfumy IDOLS LE PARFUM 85ml ofoliowane w oryginalnym opakowaniu.

Zostań ikoną i niekończącą się inspiracją dla samej siebie. Ponieważ możesz pozwolić sobie na wszystko, o czym marzysz. Perfumowana woda IDOLS doda Ci pewności siebie i pełną świadomość kobiecej doskonałości, która nie zna granic.

czysty, kwiatowy zapach z szyprowym akcentem

przeznaczony dla kobiet, które chcą podkreślić swoją pewność siebie i kobiecość

wyjątkowy, niezwykle smukły flakon, który świetnie leży w dłoni

Skład zapachu

Początkowe nuty kompozycji emanują świeżymi akordami słodkawej bergamoty, stopniowo przechodząc w kwiatową symfonię ukrytą w sercu zapachu, w której pierwsze skrzypce gra esencja wyrafinowanych róż przy akompaniamencie kwiatów jaśminu. W głębi kryją się aromaty drzewa cedrowego, wanilii i paczuli.

Historia zapachu

IDOLS odzwierciedla wyrafinowaną elegancję i czystą kobiecość ze wszystkim, co ją stanowi, głównie za sprawą obecnych w perfumach esencji różanych. Królewska natura tych kwiatów już ze swej definicji wyraża charakter kobiety. Ich ponętny zapach i ostre kolce są metaforą kobiecego piękna i siły.

Wyjątkowo smukły flakon mówi o nieskończonych możliwościach kobiety, pozostających w zasięgu jej ręki. Wyróżnia się także swoją przejrzystością i prostotą. Motto „prostota jest siłą” wyraża charakter tych perfum, dowodząc, że to wyjątkowy zapach dla silnych i niezależnych kobiet.

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.

Głowa

bergamotka

Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.

Serce

róża, woda różana, jaśmin

Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.

Podstawa

wanilia, cedr, paczuli

Grupy zapachów

kwiatowe, szyprowe