Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6937372294017
Wysyłka od: 17.99 PLN

ODPOWIEDNIK Mon Paris Floral YSL

Perfumy MY PARIS YSL PARFUM FLORAL 100 ml ofoliowane w oryginalnym opakowaniu.

Pozbądź się zahamowani, znajdź równowagę między pasją i wolnością, brawurą i kobiecością. Damska woda perfumowana MY PARIS YSL łączy w sobie zmysłowość najwyższej jakości piżma z hipnotycznym akordem egzotycznego durmanu i intensywnością paczuli. Daj się ponieść żarowi miłości.

kwiatowo-owocowy zapach z szyprową bazą

dla kobiet, które chcą w pełni cieszyć się stanem zakochania

zaprezentowany w 2019 roku

Skład zapachu

Owocowy koktajl nut początkowych tworzą słodkie truskawki i maliny, soczyste gruszki i świeżej bergamotki. Dominującą pozycję w zapachu MY PARIS YSL ma urzekający durman. W czysto kwiatowym sercu uzupełnia ją esencja białej piwonii i magnolii oraz absolut z kwiatu pomarańczy i arabskiego jaśminu. Podstawą kompozycji jest zmysłowe białe piżmo, intensywna paczula i kashmeran.

Historia zapachu

MY PARIS YSL to zapach namiętnych kochanków, którzy żyją pełnią życia i kochają bezwarunkowo. Wzywa do wyzwolenia zmysłów i pozbycia się zahamowań. Czarna kokarda wokół szyjki flakonu jest inspirowana słynnym krawatem, charakterystycznym dla stylu MY PARIS YSL.

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.

Głowa

brzoskwinia, malina, bergamotka, gruszka

Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.

Serce

kwiat pomarańczy, magnolia, piwonia, jaśmin arabski, bieluń dziędzierzawa

Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.

Podstawa

drzewo kaszmirowe, piżmo, paczuli

Grupy zapachów

owocowe, szyprowe

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...