Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Zawartość opakowania: 135 ml
EAN: 5902114887278
Wysyłka od: 17.99 PLN

DANCE & GABRIEL

Perfumy DANCE & GABRIEL edt 135ml, ofoliowane w oryginalnym opakowaniu.

Dla wszystkich mężczyzn, których serce pozostaje wierne tradycji, ale którzy jednocześnie podążają za duchem czasu, została stworzona woda perfumowana Dance & Gabriel Pour Homme Intenso. Stanowi ona interpretację siły emocji i męskiego instynktu w ich swobodnym wyrazie.

głęboki, kuszący zapach

wzbogacony o dodatkowe zapachowe akordy

tradycyjny flakon w eleganckim kolorze

Skład zapachu

Pierwsze wrażenie zapachu tworzą iskrzące się wodne nuty, razem z bazylią, a nagietek z geranium dodają zapachowi świeżości. Po chwili pojawiają się nuty lawendy, a w ślad za nimi aromat otrąb, w akompaniamencie nut drzewnych. Połączenie nut kwiatowych, balsamicznych i miodowych, razem z akordem moepel, tworzy w zapachu urzekający kontrast, a jednocześnie całej kompozycji zapachowej nadaje doskonałą harmonię.

Głowa

bergamotka, mandarynka, jałowiec, grejpfrut

Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.

Serce

pieprz, palisander, rozmaryn

Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.

Podstawa

piżmo, mech dębowy, kadzidło

Grupy zapachów

przyprawowe, drzewne

Historia zapachu

O wyjątkowości tego zapachu decyduje akord moepel, po raz pierwszy użyty właśnie w tym zapachu, a uzyskany z drzewa rosnącego w Afryce Południowej. Jego zapach jest zmysłowy, nawet lekko zwierzęcy, stanowi nowoczesną interpretację nuty tytoniowej.

Powiązanie zapachu Dance & Gabirel Pour Homme Intenso z legendarnym Dance & Gabriel Pour Homme jest widoczne w kształcie flakonu, który pozostał niezmieniony. Flakon wyróżnia się eleganckim brązowo-tytoniowym lakierem, który doskonale pasuje do miedzianego koloru logo marki Dance & Gabriel.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...